Hizmetlerimiz

Saç Kesimi

Eskişehir H&H Bayan Kuaförü, saçlarınıza dilediğiniz şekli, havalı ve özel görünümü kazandırmak için profesyonel kadromuz ile saç kesim hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Fön

Eskişehir H&H Bayan Kuaförü, saçlarınıza dilediğiniz şekli, havalı ve özel görünümü kazandırmak için profesyonel kadromuz ile en uygun Eskişehir fön fiyatlarıyla kalıcı fön hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Boya

Eskişehir H&H Bayan Kuaförü, saçlarınıza dilediğiniz şekli, havalı ve özel görünümü kazandırmak için yüksek kalite malzemelerimiz ve profesyonel kadromuz ile en uygun Eskişehir saç boyama fiyatlarıyla saç boyama hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Röfle

Eskişehir H&H Bayan Kuaförü, saçlarınıza dilediğiniz şekli, havalı ve özel görünümü kazandırmak için yüksek kalite malzemelerimiz ve profesyonel kadromuz ile en uygun Eskişehir röfle fiyatlarıyla röfle hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Perma

Eskişehir H&H Bayan Kuaförü, saçlarınıza dilediğiniz şekli, havalı ve özel görünümü kazandırmak için yüksek kalite malzemelerimiz ve profesyonel kadromuz ile en uygun Eskişehir perma fiyatlarıyla en iyi perma hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Saç Bakımı

Eskişehir H&H Bayan Kuaförü olarak saçlarınızın sağlığını korumak ve geri kazandırmak için yüksek kalite malzemelerimiz ve profesyonel çalışanlarımız ile en uygun Eskişehir saç bakım fiyatlarıyla en iyi saç bakım hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Eskişehir Gelin Saçı

En özel gününüzde en güzel gelin başı modelleriyle Eskişehir H&H Bayan Kuaförü yanınızda.

Makyaj

Eskişehir H&H Bayan Kuaförü'nde Makeup uzmanları tarafından profesyonel makyaj yapılmakta ayrıca kaş şekillendirme hizmetleri verilmektedir. Profesyonel makyajda Mac ürünleri kullanılmaktadır.

Ağda

Profesyonel personel tarafından titizlikle ve üst seviye hijyenik ağda bölümünde Depilissima ağda ürünleri kullanılarak yapılan ağda ile Eskişehir H&H Bayan Kuaförü'nde bizler özel olduğunuzu hissedeceksiniz.

Manikür - Pedikür

Güzel, sağlıklı el ve ayaklar için Manikür - Pedikür bölümünüzde sağlıklı ve hijyen ortamı oluşturulmuş ve keratinli bakım tek kullanımlık ürünler kullanılmaktadır.